Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Stálá nabídka

2. 1. 2010

Tvorba hudby na zakázku ve stylu Rock, Pop, Relax muzic a to i s natočením ve studiu v profesionální kvalitě.Hotová zakázka bude vždy dodána na CD - nosiči.  Dále nabízím své skladatelské služby sólovým zpěvákům, zpěvačkám a hudebním skupinám. Zakázka pak může být dodána v předem dohodnuté formě (noty, mp3, waw, CD....).Dle dohody mohu dodat i aranžmá k dané skladbě.Tato nabítka platí i v opačné podobě a to tak, že mohu zhudebnit dodané texty a uvést je do  předem dohodnuté podoby.

 

Notové party

21. 6. 2009

Pro ty kdo by měl zájem si prohlédnout a nebo sám zahrát některé z mých skladeb, tak má možnost. Notové party se nacházejí ve fotoalbumu v rubrice "Notové ukázky mé tvorby".Nyní se zde nacházejí tyto skladby: Země lásky, Vánoční romance, Snad jednou pochopíš,Říkovská Tomáš a jeho přátelé,Jsi, Ztrácím tě. 

 

Dokončení třetího alba Klub dobré nálady

11. 4. 2009

Z důvodů velkého časového vytížení mého kytarysty nastala změna v seznamu skladeb a píseň "Najdu tě" byla nahrazena mou nejnovější skladbou "Tomáš a jeho přátelé". Tou to změnou nastalo dokončení tohoto alba ale také se změnil počet skladeb z připravovaných sedmnácti na šestnáct.Je to proto neboť se poslední skladba na CD už nevejde....
 

Nové CD Best Of Ballads

2. 3. 2009

Na základě mnoha proseb, které jsem obdržel abych vytvořil cédečko se svými
nejlepšími ploužáky.Proto jsem se nakonec rozhodl vyhovět.Tak vzniklo výběrové CD,
které dostalo jednoznačný název "Best Of Ballads" (Nejlepší ploužáky).